• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "ЛНР" заявили, що воду хочуть заразити хімікатами з США для зомбування населення

Реклама на dsnews.ua
У терористичній «ЛНР» придумали своє "пояснення» щодо припинення подачі водопостачання на окуповану територію Луганської області

Про це повідомив керівник групи "Інформаційне опір", нардеп Дмитро Тимчук в Facebook, передає "ДС".

"В "ЛНР" придумали "пояснення", з якою метою Київ припинив водопостачання окупованих районів. Згідно інформації, поширюваної бойовиками серед місцевих жителів "ЛНР", українська влада дала вказівку організувати хімічне зараження води, що постачається "для зомбування" населення окупованих районів якимись завезеними із США хімікатами, і нібито на час запуску обладнання для "зараження" водопостачання припинене", - написав він.

При цьому Тимчук зазначив, що про багатомільйонні борги "ЛНР" за воду навіть не згадується.

Крім того, що одночасно в "ДНР" і "ЛНР" підконтрольні бойовикам ЗМІ отримали вказівку роздувати тему припинення водопостачання в контексті "звірств київської хунти", "негуманного поводження з мирними жителями Донбасу", "української злочинів влади проти власного народу"

"В останньому випадку населення "Л/ДНР" подається як "народ України", при цьому протиставлення "Л/ДНР" як якихось окремих "державних утворень" "фашистської Україні" пропагандистів не бентежить. Згідно з вказівками, головним винуватцем і ініціатором даних "злочинів" Києва слід виставляти секретаря РНБО А. Турчинова ", - повідомляє нардеп.

Як повідомляла "ДС", раніше в місії ОБСЄ повідомили, що жителі Луганської області в прифронтовій зоні можуть залишитися без води, електрики та опалення на новорічні свята. Така ситуація склалася у зв'язку з великою заборгованістю по оплаті комунальних послуг. Комітет Червоного Хреста, який раніше виробляв оплату рахунків жителів області, перестав здійснювати платежі.

Через відсутність домовленостей про постачання води, Україні доведеться припинити водопостачання непідконтрольних територій Луганської області з грудня.

    Реклама на dsnews.ua