• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "Медзакупівлях" вимагають пеню за порушення строку постачання китайської вакцини від COVID-19

Державне підприємство "Медичні закупівлі України" вимагає нарахувати пеню постачальнику вакцини проти COVID-19 Sinovac

"Медзакупівлі" вимагають пеню в 0,1% від ціни продукції за кожний день
"Медзакупівлі" вимагають пеню в 0,1% від ціни продукції за кожний день
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві ДП "Медичні закупівлі України", передає "ДС".

У "Медзакупівлях" звернули увагу на заяву компанії "Лекхім" щодо постачання вакцини виробництва Sinovac Biotech Ltd в Україну 25 березня.

Держпідприємство зазначає, що першу партію препарату мали відправити не пізніше, ніж за 30 днів після його реєстрації в одній з визначених країн. 4 лютого вакцину зареєстрували в Китаї, тому перша партія мала надійти не пізніше 6 березня.

"Керуючись умовами договору, ДП "Медзакупівлі України" поінформувало ПрАТ "Лекхім" щодо порушення терміну поставки продукції та застосування пені за кожен день прострочення, починаючи з 6.03.2021 до моменту поставки продукції", — вказано у заяві.

"Медзакупівлі" вимагають пеню в 0,1% від ціни продукції за кожен день.

"Пеня нараховується протягом строку порушення виконання зобов’язань за договором, включаючи день виконання такого зобов’язання. За порушення строку поставки продукції понад 30 (тридцять) календарних днів постачальник додатково сплачує штраф у розмірі 7% від ціни продукції", — додають у "Медзакупівлях".

Держпідприємство також нагадує, що, за умовами договору, постачальник має не менш ніж за три робочі дні до дати поставки надати повний перелік документів про препарат.

"Станом на 24.03.2021 такий перелік документів не було надано. Отже, немає підстав для прийняття продукції. У разі отримання всіх необхідних документів, ДП готове перевірити і надати підтвердження/зауваження щодо них у межах строків, встановлених договором" , — підсумували у "Медзакупівлях".

Як писала "ДС", 30 грудня 2020 року Міністерство охорони здоровʼя уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини компанії Sinovac Biotech. 10 березня у МОЗ повідомили про реєстрацію препарату в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua