• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У МОЗ запевняють, що лікарні Одещини забезпечені киснем

Одеса та Одеська область забезпечені медичним киснем, а відтак потреби госпіталізованих хворих на COVID-19 у кисневій терапії забезпечуються повністю

МОЗ
МОЗ
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Комаріда, передає "ДС" із посиланням на сайт МОЗ.

"Одеська область зараз знаходиться в червоному рівні епідеміологічної небезпеки, зараз тут хворіє 33 127 осіб. Однак система установ, що працюють з хворими ковідом, здатна забезпечити потребу тих, кому призначили кисневу терапію, відповідним лікуванням", — заявив Комаріда.

За 26 жовтня в закладах охорони здоров'я, що надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19 в Одеській області, в цілому спожито 18,9 тонн рідкого і 368 балонів газоподібного кисню. Протягом 25-27 жовтня область отримала 35 тонн кисню.

"Ми щиро вдячні всім компаніям, які постачають кисень в лікарні Одеської області за те, що вони оперативно включаються і реагують на всі прохання медиків", — додав заступник міністра.

Також в Одеській області працюють підприємства, які виробляють додатково 18 тонн кисню на добу: ТОВ ВКФ "Кріопром" виробляє 12 тонн кисню на добу, і АТ "Одеський припортовий завод", що виробляє 6 тонн кисню на добу.

Як повідомляла "ДС", в Одесі екстрено евакуювали пацієнтів із COVID-19 з обласного центру соціально значущих хвороб на вулиці Миколи Міхновського через брак кисню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua