• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Моз заборонили невакцинованим дітям відвідувати навчальні заклади

Реклама на dsnews.ua
Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство освіти і науки звернулися до всіх обласним державним адміністраціям з офіційним листом, в якому закликали вжити заходів з проведення вакцинації дітей та не допускати невакцинованих дітей в навчальні заклади

Про це 12 вересня повідомили в прес-центрі Моз, передає "ДС".

У міністерстві нагадують, що за законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки ті діти, яких прищепили за календарем профілактичних щеплень. Винятки становлять випадки, коли у дитини є медичні протипоказання до вакцинації. Якщо дитині протипоказано робити щеплення, він отримує відповідну довідку.

Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу. У разі ускладнення епідемічної ситуації комісія може заборонити таким дітям відвідувати навчальні заклади.

У Міністерстві додали, що в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру.

    Реклама на dsnews.ua