• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У МОК роздумують над перенесенням Олімпіади-2020

Реклама на dsnews.ua
Організація опрацьовує різні формати дати для проведення літніх Олімпійських ігор в Токіо

Про це президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах заявив в інтерв'ю The New York Times, передає "ДС".

"Ми не знаємо, якою буде ситуація до моменту початку Ігор. Зрозуміло, розглядаються різні варіанти розвитку подій, але ми знаходимося в іншому становищі, ніж багато інші спортивні організації або професійні ліги, оскільки до Олімпійських ігор залишається ще чотири з половиною місяці. Сьогодні ніхто не зможе сказати вам, як будуть розвиватися події завтра або через місяць, не кажучи вже про стан справ через чотири з гаком місяці", - зазначив глава МОК.

Також функціонер розповів, якими принципами керуватися МОК, приймаючи остаточне рішення про долю Ігор в Токіо. За його словами, фінансове питання в даному випадку не буде знаходитися в пріоритеті.

"Рішення МОК не буде визначатися якимись фінансовими інтересами. Завдяки діючій чотири роки політиці управління ризиками, а також наявності страховки, МОК у будь-якому випадку зможе продовжувати свою діяльність і виконувати свою місію організації Олімпійських ігор. На першому місці у нас стоїть захист всіх осіб, що мають відношення до Ігор, і боротьба з поширенням вірусу", - зазначив Бах.

Олімпійські ігри в Токіо повинні пройти з 24 липня по 9 серпня.

    Реклама на dsnews.ua