• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В ОБСЄ розповіли, де засікли "заборонені" самохідки, Бтри і гармати бойовиків на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Повітряна розвідка показала зосередження військової техніки на полігоні неподалік Тернового

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявляє, що зафіксувала зосередження забороненого Мінськими угодами важкого озброєння в окупованому селі Тернове в Донецькій області, йдеться в звіті за 25 січня, опублікованому сьогодні, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"В порушення пов'язаних з відведенням озброєння місць, 22 січня зображення наземної розвідки, наявні в розпорядженні Спеціальної моніторингової місії виявили присутність 17 самохідних гаубиць (важке озброєння) на військовому полігоні поряд з контрольованим "ДНР" селом Тернове", - сказано в звіті.

Крім того, стверджується, що повітряна розвідка показала зосередження іншої військової техніки на військовому полігоні неподалік Тернового. Так, було відмічено 12 артилерійських установок на буксирі, 55 військових вантажівок, 120 броньованих транспортних засобів і 115 одиниць іншої невстановленої військового спорядження.

Разом з тим, 53 броньованих транспортних засобів, 35 військових вантажівок і 30 одиниць іншої невизначеного військового спорядження було зафіксовано неподалік від селища Бугаївка.

При цьому зазначається, що спостерігачі місії побачили розташування іншої військової техніки поруч з населеними пунктами.

Зокрема, два бронетранспортери (БТР-80) і три бойової машини піхоти (БМП-2) були помічені поряд з контрольованим владою містом Золоте (60 км до північно-заходу від Луганська), два БМП-1 і одна зенітна установка ЗУ-23 на буксирі армійської вантажівки неподалік від контрольованого бойовиками "ЛНР" села Весела Гора (16 км на північ від Луганська), 13 військових вантажівок і один плавучий бронетранспортер МТ-ЛБ у контрольованому бойовиками "ЛНР" селищі Ювілейному (10 км на захід від Луганська) і одна БМП-2 неподалік контрольованого "ЛНР" села Піонерське (19 км на схід від Луганська).

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua