• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Одесі через снігопад не вивозять сміття, а в магазинах почалася паніка

Міська влада звернулися до військових з проханням надати спецтехніку
Фото: podrobnosti.ua
Фото: podrobnosti.ua
Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з суттєвим погіршенням погодних умов у вигляді рясного снігопаду комунальні служби Одеси перестали вивозити сміття, а люди масового побігли в супермаркет за продуктами. Про це "ДС" повідомили жителі міста.

Заступник міського голови Анатолій Орловський поскаржився, що з-за сильного снігопаду снігоприбиральна техніка не встигає відразу розчистити ключові магістралі і двори, тому зараз вивозяться тільки сміттєві контейнери, які розташовані з фасадної сторони кварталів та вздовж вулиць, а ті, які у дворах - ні. Він також закликав городян допомагати комунальним службам у розчищенні снігу для того, щоб машини могли заїжджати у двори і вивозити сміття.

Крім цього в Одесі почалася "хлібна параноя". Місцеві жителі кинулися в магазини за продуктами. Багато хто скаржиться, що на полицях відсутні хліб та інші товари. У свою чергу на хлібному заводі "Одеський Коровай" запевняють, що працівники підприємства працюють у посиленому режимі, тому хліба вистачить усім. На сьогодні план хлібзаводу становить 100 тонн хліба, який розводять 60 спеціалізованих машин. Запас борошна на підприємстві забезпечено на найближчі 4-5 днів.

Варто відзначити, що кількість машин таксі у місті значно скоротилося, при цьому тарифи зросли в 2-3 рази. Громадський транспорт ходить дуже погано і періодично застряє або ламається. Тому активні одесити створили групи швидкого реагування в різних районах міста, які готові розвозити людей по домівках або допомагати витягати застряглі автомобілі із заметів.

Крім цього, Одеська міська адміністрація звернулася до керівництва Збройних сил України та Військово-морських сил з проханням виділити спеціальну інженерну техніку типу БАТ-2, ІМР і МТЛБ, а також автомобілі підвищеної прохідності для забезпечення робіт з розчищення від снігу доріг області.

У свою чергу любителі снігу насолоджуються погодою - багато чіпляються тросами до автомобілів і катаються на лижах чи сноуборді. Зокрема, такі влаштували катання на Слобідці і Катерининської площі.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", у зв'язку з суттєвим погіршенням погодних умов у вигляді рясного снігопаду на Одеській залізниці затримуються 10 поїздів, міжнародний аеропорт "Одеса" закрито до вечора.

    Реклама на dsnews.ua