• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

В Одесі зупинять все будівництва і перевірять забудовників, - Луценко

Реклама на dsnews.ua
Всі будівельні роботи в Одесі будуть припинені на один місяць, в ході якого правоохоронці проведуть перевірку дозвільної документації забудовників

Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на Українську правду.

"Я сьогодні попросив губернатора в рамках його повноважень та міністра внутрішніх справ провести зупинку всього будівництва, провести перевірки документів, причому почати це буквально через тиждень. Через тиждень ми запропонуємо алгоритм, і всі будівельники повинні показати свої документи. Почнемо з Одеси, а потім далі", - сказав він.

Крім того, Луценко підкреслив, що насильство на вулицях пов'язано, зокрема, з незаконною діяльністю забудовників.

"У багатьох випадках насильство на вулицях відбувається через протистояння різних забудовників. Потрібно розібратися, чому навколо будівництва стільки полууголовной і кримінальної активності. Відповідь очевидна: більшість забудовників не має повного пакета документів і користується наближеністю до влади, щоб отримати шматок землі", - сказав він.

Як повідомляла "ДС", міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Одеса стала столицею криміналу і розгулу, ні в одному іншому місті України не відбувається стільки резонансних подій.

    Реклама на dsnews.ua