• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Одесі причиною обвалу житлового будинку могла стати самовільна реконструкція

Реклама на dsnews.ua

Обвалення частини 4-поверхового житлового будинку на вул. Ясній в Одесі попередньо могло статися через самовільну реконструкцію будівлі

Про це йдеться в повідомленні заступника директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Наталії Мостовських, передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

"За попередніми даними, причина аварії - самовільна реконструкція на 3 та 4 поверхах. При візуальному огляді ми виявили, що на дерев'яних перекриттях залита бетонна плита, яка нависає над усіма іншими поверхами", - зазначила Мостовських.

Остаточну причину НП встановлять експерти.

За її даними, в лютому до влади звернулися мешканці 1 поверху, які повідомили, що в їх квартирі з'явилися тріщини.

Співробітники ЖКС "Фонтанський", який обслуговує цю територію, на місці встановили "маяки", стан яких, як стверджує чиновниця, до теперішнього часу не змінювався.

Крім того, ЖКС звертався в управління національної спадщини міськради з проханням обстежити будинок і встановити причину утворення тріщин.

Як зазначила Мостовських, в 10 квартирах будинку проживали 38 осіб. З них 11 людей відселені в табір "Мрія", інші - до родичів, друзів і знайомих.

У розборі завалів будинку на Ясній, 10, задіяні 6 одиниць техніки та 28 працівників комунальних підприємств "Міськзелентрест", "Міські дороги", а також ЖКС "Фонтанський".

Ще однією причиною обвалення міг стати витік води в одній із квартир, яка пустувала. Як стверджують потерпілі мешканці, вони неодноразово зверталися до комунальних служб з вимогою вирішити цю проблему. Як уточнили в мерії, будинок аварійним не значився.

Під час обвалення постраждав чоловік, який отримав рвану рану ноги. Йому надано допомогу, лікується амбулаторно. Також уламки розчавили припаркований поруч з будинком автомобіль Mercedes, який належить жінці, яка проживає в будинку навпроти.

    Реклама на dsnews.ua