• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В окупованій Кадіївці спортсмен вийшов із прапором України і порвав грамоту "ЛНР"

Реклама на dsnews.ua
У захопленої бойовиками Кадіївці ( колишній Стаханов) - після пробігу спортсмен вийшов на церемонію нагородження з українським прапором і у всіх на очах порвав грамоту від "ЛНР"

Про це 26 серпня повідомив сам спортсмен-патріот на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відповідне зображення, передає "ДС".

"Міністр культури і спорту "ЛНР" запрошує українців взяти участь у змаганнях, а потім не знають, що далі робити. Думаю, тепер зроблять все, щоб я не брав участь у змаганнях", - прокоментував він.

Однак терористи "ЛНР" не залишили цей інцидент безкарним. Місцевий житель Антон Птіцин повідомив, що зараз Віктор Степаненко знаходиться в "МГБ ЛНР" і йому загрожує відповідальність за "спонукання до ненависті або ворожнечі".

12 вересня так зване "МГБ ЛНР" опублікувало відео, в якому Степаненко зізнався, що Служба безпеки України нібито шантажем змусила накинути на плечі український прапор і порвати грамоту.

"Якщо ти не погодишся виконати це доручення, то мамі твоїй може бути недобре", - цитує Степаненка розмову зі співробітником української спецслужби.

    Реклама на dsnews.ua