• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

В ООН зайнялися скаргою еко-активістки Грети Тунберг на світових лідерів

Реклама на dsnews.ua
Експерти ООН зайнялися дослідженням скарги на бездіяльність влади" у боротьбі зі зміною клімату, поданої 16-річної шведської еко-активісткою Гретою Тунберг разом з групою підлітків

За словами представника управління Верховного комісара ООН, експерти вивчають можливість розгляду скарги по суті, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Третій додатковий протокол до прийнятої ООН Конвенції про права дитини допускає можливість подавати індивідуальні скарги. Звичайно, перед цим необхідно використовувати поле національної судової системи. Винятки можливі у разі, якщо справа стосується проблеми глобального характеру або якщо розгляд справи в національних судах буде довготривалим, пояснює видання.

Нагадаємо, шведська активістка Грета Тунберг, яка стала лідером світового екологічного руху, раніше виступила перед керівниками різних країн, які зібралися на кліматичному саміті ООН.

Тунберг звинуватила чиновників у тому, що вони не приймають необхідних дій, щоб попередити кризу у сфері клімату і зневажають наукові факти, що підтверджують екологічну катастрофу, що насувається.

Раніше, нагадаємо, генсек ООН Антоніу Гутерріш заявив, що світ знаходиться в ямі, в яку людство загнав криза клімату".

    Реклама на dsnews.ua