• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ОРДО поголовно записують працівників підприємств на отримання "паспортів ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Як мінімум одне підприємство в окремих районах Донбасу включило всіх своїх співробітників до списку на отримання "паспортів ДНР" без їх дозволу

Про це розповіла «депутатка ДНР» Анастасія Селіванова, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

Вона зазначила, що двоє її знайомих надіслали їй однакове питання: «Настя, мені надійшло СМС, що завтра на мене чекають у Міграційній службі на подачу документів на "паспорт ДНР". Я ніяких талонів не брав, заяв не подавав, документів не збирав. Що відбувається?!".

Селіванова розповіла, що час подачі на «паспорт ДНР» їм було призначено в межах «програми взаємодії міграційної служби ДНР із підприємствами та організаціями республіки».

«Якщо коротко — кадровики подають до міграційної служби списки тих, хто хоче отримати "паспорт ДНР", і їм призначають дату і час, — пояснює вона. — Деякі кадровики формально підійшли до питання: просто направили до Міграційної служби списки згідно зі штатним розкладом, тобто всіх підряд».

Зі слів «депутата ДНР» випливає, що таке може практикуватись і на інших підприємствах.

При цьому, за словами Селіванової, ті люди, які дійсно хочуть отримати ці «паспорти», не можуть подати документи, «тому що черга на 2 роки вперед».

Відзначимо, що наявність «паспорта ДНР» є умовою для отримання російського громадянства.

Нагадаємо, в кінці березня в Горлівці бойовики влаштували облаву на жителів із українськими паспортами, 57 осіб були затримані.

    Реклама на dsnews.ua