• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У пандемію Московська церква зібрала натовп у Почаєві: з цілуванням рук Онуфрія (ВІДЕО)

У Почаєвській лаврі на Тернопольщині Українська православна церква Московського патріархату (УПЦ МП) влаштувала масовий захід за участю свого предстоятеля Онуфрія

Митрополит УПЦ МП Онуфрій
Митрополит УПЦ МП Онуфрій / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Відео опублікував проросійський ресурс "Союз православних журналістів", передає "ДС".

На запису видно, як Онуфрій із охоронцями йде в "людському коридорі" і підходить то до одного боку, то до іншого. При чому він дає цілувати свої руки попри пандемію коронавірусу, четверту хвилю якої прогнозують медики. Від наслідків хвороби в Україні вже померли більше 53 тисяч осіб.

Такі благословення Онуфрія, викликали великі скупчення людей в тісному "людському коридорі" із вірян, адже кожен хотів дотягнутись до руки глави Московського патріархату в Україні.

Досі незрозуміло, навіщо так піддавати ризику життя інших людей, якщо можна було послідувати прикладу єпископа УПЦ МП, який йшов попереду Онуфрія. Той виявився розумніший, в плані дотримання норм карантину, адже роздавав вірним Моспатріархату «повітряні» благословення, а не простягав свої руки на цілування. Хоча є ймовірність, що це було зроблено з поваги до Онуфрія, а не через карантинні рекомендації", — пише Духовний фронт України.

На саму службу прийшли багато літніх жінок, які тіснились в закритому приміщенні храму і були без масок, попри те, що саме вони входять в групу ризику і вразливіші до коронавірусу в порівнянні із молодшими людьми.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua