• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Раді визнали, що Україна не готова до повноцінного дистанційного навчання

Реклама на dsnews.ua
Україна технічно не готова до повноцінного впровадження дистанційної освіти

Про це заявив голова парламентського комітету з питань освіти і науки, представник "Слуга народу" Сергій Бабак в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

За його словами, зараз дистанційне навчання та онлайн освіта в Україні не можуть замінити очну освіту, а тільки можуть служити "додатковим інструментом для отримання знань.

"Робити його (дистанційна освіта - ред.) повноцінним? Вона (Україна - ред.) ще до цього не готова технологічно і зовсім інші методи викладання", - сказав Бабак.

При цьому він додав, що саме дистанційна освіта може бути виходом в умовах пандемії, незважаючи на критику, в тому числі з боку батьків.

"Що стосується першого вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти. Я розумію, що часто це свої власні інтереси ("мені не з ким залишити дитину")... Я все розумію. Є дуже багато причин і всі вони мають право на життя. Єдине, що у мене є до всіх батьків просте питання: а якщо 1 вересня заборонять дітям йти до школи, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж краще дистанційна освіта? Ну, це хоч якийсь елемент доступу до знань", - сказав Бабак.

При цьому Міністерство освіти не буде переводити школи на обов'язкове дистанційна освіта в 2020-2021 навчальному році.

    Реклама на dsnews.ua