• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Раді визнали, що Україна не готова до повноцінного дистанційного навчання

Реклама на dsnews.ua

Україна технічно не готова до повноцінного впровадження дистанційної освіти

Про це заявив голова парламентського комітету з питань освіти і науки, представник "Слуги народу" Сергій Бабак в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

За його словами, зараз дистанційне навчання та онлайн-освіта в Україні не можуть замінити очну освіту, а тільки можуть служити додатковим інструментом для отримання знань.

"Робити її (дистанційну освіту. - "ДС") повноцінною? Вона (Україна. - "ДС") ще до цього не готова технологічно, і зовсім інші методи викладання", - сказав Бабак.

При цьому він додав, що саме дистанційна освіта може бути виходом в умовах пандемії, незважаючи на критику в тому числі з боку батьків.

"Що стосується 1 вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти. Я розумію, що часто це свої власні інтереси ("мені ні з ким залишити дитину")... Я все розумію. Є дуже багато причин, і всі вони мають право на життя. Єдине, що у мене є до всіх батьків просте питання: а якщо 1 вересня заборонять дітям іти до школи, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж краще дистанційна освіта? Ну, це хоч якийсь елемент доступу до знань", - сказав Бабак.

При цьому Міністерство освіти не буде переводити школи на обов'язкову дистанційна освіта в 2020-2021 навчальному році.

    Реклама на dsnews.ua