• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У Росії закривають музей "Новоросії", а депутати РФ кажуть, що їм це нецікаво

Реклама на dsnews.ua
До російських бойовиків починає доходити, що вони нікому не потрібні

У Санкт-Петербурзі (Росія) закривається так званий музей "Новоросії", який був відкритий в травні 2015 року у підвалі житлового будинку на вулиці Декабристів. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на російський телеканал "Дощ".

Приміщення належить благодійній організації "Наше Отечество". Навесні минулого року її голова Галина Пучніна підтримала ідею створення музею і надала приміщення, попросивши оплачувати лише комунальні платежі. Однак наприкінці року вона вирішила припинити цю "благодійність" і просила орендну плату в розмірі 20 тисяч рублів ($260). Це значно дешевше середньої вартості оренди нежилих приміщень у цьому районі Петербурга, але у музею немає навіть цих грошей.

Проросійські бойовики "ЛНР" з так званої " бригади "Привид" вже записали відеозвернення на підтримку музею. При цьому вони звинувачують у всьому петербурзьких чиновників. "Панове чиновники від комерції, ви боягузи", - кажуть вони.

Як розповів один з бойовиків, Рінат Соловйов, він звернувся до депутата Держдуми РФ, комуністу Володимиру Батьківщину у зв'язку із закриттям музею. Однак парламентарій відповів, що займатися цією ситуацією не буде і це йому не цікаво". "Хоча пан Родін має пряме відношення до бригади "Привид". Тому що ми вважаємо себе комуністами", - додав Соловйов.

При цьому представник терористів заявив, що з Росії приїжджають воювати на Донбас сотні людей і багато з них вже померли. "Що стосується бригади "Привид", то ми ризикуємо своїм життям на передовій, заради російського народу, але ми нікому не потрібні... Хлопці, які з Росії приїжджають на Донбас, їх сотні, багато померло, але це нікому не цікаво", - поскаржився бойовик.

До цього він додав, що з усієї надходить на Донбас гуманітарної допомоги, "доходить тільки 20 відсотків".

Читайте також:

Як відомо, кремлівський проект "Новоросія", в якому Росія претендувала на третину України, провалився, і останнім часом в російських ЗМІ про нього майже не згадують.

    Реклама на dsnews.ua