• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У мережі з'явилася нова суїцидальна гра для дітей "Червона сова"

Реклама на dsnews.ua
В українському сегменті інтернету набирає популярність суїцидальна гра "Червона сова", принцип якої запозичений у "Синіх китів"

Про це повідомив в Facebook уповноважений президента з питань дітей Микола Кулеба, передає "ДС".

"Спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, по якому потрібно перейти (вона як би викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню "куратори" дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання - його шантажують, що знають адресу і приїдуть до нього на "розбірки", - розповів він.

За словами Кулеби, однією з основних завдань гри є постійне перебування online, миттєві відповіді на повідомлення кураторів, які вони відправляють в будь-який час доби 7 днів на тиждень, а також перегляд психоделічного відео серед ночі . А ще прослуховування аудіозаписів з "потойбічного світу".

Кулеба зазначив, що в Україні "Червона сова" ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.
Дівчинку через кілька днів після зникнення знайшли в Умані Черкаської області. Знайомі дівчата повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном та інструкцією в кишені для подальших дій. За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова". Чекаємо підтвердження.

Він закликав батьків звертати увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину до "групи смерті":
- відчуженість
- втома
- постійно хоче спати
- сидить у мережі посеред ночі
- з'являються порізи на руках

"Якщо ви помітили ці прояви у дитини - не докоряйте і не кричіть на нього! Відразу починайте довірлива розмова. Впевніть, що ви допоможете йому вийти з гри і захистіть від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт - зверніться до психолога!", - підкреслив Кулеба.

    Реклама на dsnews.ua