• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У США не згодні з українськими генералами, що Україні флот не потрібен

Реклама на dsnews.ua
В України є морська інфраструктура, яку потрібно захищати з урахуванням російських сил в Криму

Таку думку на Міжнародній конференції з морської безпеки, яка відбулася в Києві, висловив президент Jamestown Foundation Глен Говард, передає "ДС".

"Тризуб - важлива складова української національної символіки, - говорить він. - І море теж є важливою частиною української національної ідентичності".

Більш того, за словами Говарда, в України дуже протяжна спільний кордон з Росією, і "цього не можна так залишати". Потрібно, щоб люди зрозуміли роль Азовського моря і загрозу, витікаючу від окупантів в Криму, наголосив він.

Крім того, Говард не погодився з думкою деяких представників українського командування, що ВМФ для України не важливі, і що потрібно розвивати тільки армію, яка "нас захистить".

В України, нагадує він, безліч портів і комерційних судів, а тому сильний флот насправді Україні потрібен. "Важливо донести це до людей", - додав президент Jamestown Foundation.

Як повідомляла "ДС", Говард також заявив, що важливою складовою у розвитку флоту є навчання українських офіцерів в академію ВМФ США в Аннаполісі.

Зазначимо, що конференція відбулася в Києві 28 листопада. У ній брали участь міжнародні аналітики, а також голова ВМС Ігор Воронченко, заступник міністра оборони України Ігор Кабаненко і т. д.

    Реклама на dsnews.ua