• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

У Сумах через карантин оголосили про закриття шкіл

Реклама на dsnews.ua
Школи Сум закриють на карантин у період з 5-го по 10-те грудня. Таке рішення 2-го грудня прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Як передає "ДС", про це повідомляється на сайті головного управління праці та соціального захисту населення міста.

Як повідомила начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко, із загальної кількості сумських учнів на грип і ГРВІ захворіло 22,3%. На даний момент повністю призупинено навчальний процес у школі №29 та Олександрівської гімназії. Не відвідують уроки та учні 71 класу в школах №4, №6, №8; №9, №10; №12, №15, №20, №25, №27, №31.

Данильченко підкреслила, що збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ школярів спостерігалося протягом останніх десяти днів, але на поточному тижні це питання постало особливо гостро.

Начальник відділу охорони здоров'я Ольга Братушка розповіла, що зараз у міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди 95 ліжок інфекційного відділення зайняті. Лікують дітей і в інших відділеннях лікарні, де для цього ще 21 листопада були перепрофільовані ліжка. Збільшилася і кількість викликів лікарів додому.

Зазначається, що 12 грудня учні знову приступлять до навчального процесу, а разом з тим буде здійснено моніторинг кількості хворих. Після цього комісія буде вирішувати, чи є необхідність продовжувати карантин.

    Реклама на dsnews.ua