• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Тернополі на карантині працюють клуб і ресторан

Реклама на dsnews.ua

У Тернополі ресторан "Леліва" і приватний клуб "Лисий", незважаючи на карантин вихідного дня, працюють і обслуговують клієнтів

Про це йдеться в повідомленні УНІАН, передає "ДС".

Власник закладів Тарас Ковальчук напередодні введення карантину вихідного дня вирішив перейменувати їх в трапезну і храм заснованої ним релігійної організації "Братство лисих". Вчора при вході в ресторан, зокрема, можна було побачити табличку "Трапезна братства лисих".

Обігрівачі на терасі перед закладом Ковальчук жартома називає "священним вогнем", клієнтів — прихожанами, постійні відвідувачі у відповідь жартома називають його пастором

За словами Ковальчука, вчора в його закладу приходили правоохоронці.

"Ми їм пояснювали, що дотримуємося обмеження, обумовлені для релігійних організацій. Вони з гумором це сприймали. Розуміють, що ми повинні вдаватися до таких абсурдним речам тільки через те, що влада нас не чують, Кабмін продукує рішення, які суперечать Конституції. При цьому ми бачимо подвійні стандарти. Чому дозволили працювати ринкам, де значно більше скупчення людей, ніж в наших закладах, якщо дійсно хотіли розірвати ланцюжок захворювань? ", — дивується Ковальчук.

За його словами, станом на 21:00 протоколів щодо його закладів не складали.

"Але приходили нацгвардейци, вони просто фіксували, що заклад працює. Не виключаю, що потім вже передадуть ці акти дільничним, а ті вже пізніше прийдуть складати протоколи. Тому що, якби вони почали це робити вчора, то під обласне управління поліції на акцію протесту вчора в обідню пору прийшло б значно більше підприємців, а не до двадцяти. а так у них поки стратегія не піднімати градус напруги ", — вважає Ковальчук.

Він пояснив, що пікетували вчора саме поліцію, так як, на переконання підприємців, правоохоронна система повинна реагувати на те, що рішення Кабміну суперечить Конституції, яка гарантує право на працю.

Нагадаємо, поліцейські Київської області за першу добу карантину вихідного дня, 14 листопада, виявили 85 порушень карантину.

    Реклама на dsnews.ua