• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

До гасіння пожеж на Харківщині залучалися 205 осіб і 39 одиниць техніки, — ГСЧС (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Займання 2 центрів сухої трави поблизу с. Болотене Станично-Луганського району ліквідовано, а пожежа в лісовому масиві поблизу с. Вороб'ївка Дворічанського району (Харківська обл.) локалізовано

Про це йдеться в повідомленні прес-центру Держслужби з НС, передає "ДС".

Зокрема, пожежа двох центрів сухої трави і лісових насаджень в Новоайдарському районі (с. Лобачеве і с. Лопаскине), які виникли 2 вересня, локалізована. Відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління сухої трави.

Станом на 7:00 5 вересня загрози населеним пунктам немає.

Всього на території Луганської області до гасіння пожеж залучено 200 чоловік та 53 одиниць техніки, з них від ГСЧС 167 чоловік особового складу та 38 одиниць техніки.

У свою чергу, на Харківщині пожежа в лісовому масиві поблизу с. Вороб'ївка Дворічанського району, який виник 2 вересня, локалізована. Загальна площа пожежі становить 500 га (з них 100 га верхового пожежі).

"Станом на 5 вересня відкритого вогню не спостерігається, здійснюється гасіння окремих осередків тління лісової підстилки і залишків деревини всередині контрольованого периметру", — йдеться в повідомленні ГСЧС в суботу вранці.

До гасіння залучалися 205 осіб і 39 одиниць техніки, з них від ГСЧС 105 чоловік особового складу та 23 одиниці техніки, у тому числі вертоліт Мі-8, яким 4 вересня здійснено 12 скидів води (24 т).

Нагадаємо, попередньою причиною пожежі в Харківській області є людський фактор, також розглядається підпал.

    Реклама на dsnews.ua