• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

В Україні дали старт вакцинації від грипу

Реклама на dsnews.ua

В Україні почалася вакцинація від грипу. До епідемічного сезону 2020-2021 років в країну поставили 665 тисяч доз вакцини проти грипу

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на урядовий портал.

Зазначено, що найближчим часом МОЗ поставить в установи охорони здоров'я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими коронавірусною інфекцією.

"Не дивлячись на те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає в неускладненій формі, вона може приводити і до важкого перебігу ... Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні і зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення", — зазначив головний санлікар.

За його словами, важливим пріоритетом в цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, які надають допомогу пацієнтам і реалізують заходи боротьби з COVID-19.

"До епідсезону 2020-2021 років в Україні поставлено 500 тисяч доз вакцини "Ваксигрип Тетра"; 45 тисяч доз вакцини "Інфлувак"; 120 тисяч доз вакцини "Джіс Флю", — зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, в Києві за тиждень зареєстровано 10 804 хворих на грип та ГРВІ. У той же час захворюваність в столиці нижче базової лінії на 51,4%.

    Реклама на dsnews.ua