• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В Україні можуть дозволити глядачам бути присутнім на футбольних матчах

Реклама на dsnews.ua
Україна вивчить ситуацію в Польщі, де з 19 червня уболівальникам дозволять відвідувати футбольні матчі, і на основі досвіду сусідів прийме відповідне рішення

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ході прес-брифінгу в Києві в середу, передає "ДС".

"Повернення глядачів відбулося тільки в Польщі, де вболівальникам з 19 червня буде дозволено відвідувати матчі, але заповнювання чаші стадіону не більше 25%. А також в Угорщині вже дозволили з попередніх вихідних відвідувати футбольні матчі, але вболівальникам дозволяється займати кожне четверте місце. Ми відстежуємо цю ситуацію, орієнтуємося на Польщу, і після впровадження сьогоднішніх послаблень будемо спілкуватися з нашими польськими колегами, щоб побачити, як вони дивляться на таке їх послаблення з 19 червня. Будемо відстежувати ситуацію зростання/стримування кількості випадків коронавирусной хвороби і приймати рішення. Але поки футбольні матчі проводяться без глядачів",- сказав він.

    Реклама на dsnews.ua