• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Україні почався показ серіалу про єпископа УГКЦ Любомира Гузара

Реклама на dsnews.ua
Гузар пережив Другу світову війну, емігрував за кордон і повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині

У неділю, 17 січня, о 20:10 "5 канал" презентував першу серію документального фільму "Любомир. Бути людиною", присвяченого Видатній людині - Архиєпископу-эмериту УГКЦ - Блаженнішого Любомира. Про це "ДС" повідомили в прес-службі "5 каналу".

У шести серіях фільму розповідається про життя єпископа Української греко-католицької церкви Любомира Гузара, який пережив Другу світову війну, емігрував за кордон і повернувся в Україну, щоб служити своїй Батьківщині.
"Любомир. Бути людиною - це велике оповідання, в якому крізь спогади Блаженнішого Любомира про батьків, дитинстві та юності, його роздуми про людські цінності та ідеали, показана ціла епоха і розказана історія Української греко-католицької церкви, яка довгий час перебувала у вигнанні.


За словами продюсера фільму Павла Казанцева, стрічка максимально наближена до біографічної. У фільмі вдало поєднуються монологи Блаженнішого і розповіді його сучасників про те, як змінилося їхнє життя після зустрічі з Любомиром.
Фільм містить унікальні кадри кінохроніки Львова 40-х років, часів Другої світової війни і загону "Червона калина" - найбільшої і найчисленнішою пластового організації.

Любомир Гузар, єпископ Української греко-католицької церкви: "Я погодився на цей фільм для того, щоб для майбутніх молодих людей зробити запис, як виглядала наша життя, коли ми були молодими".

Читайте також:

Документальний фільм "Любомир. Бути людиною" виходить на "5 каналі" кожне неділю, 17 січня, о 20:10.

    Реклама на dsnews.ua