• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки, — ГСЧС

Реклама на dsnews.ua

Рятувальники оголосили найвищий рівень пожежної небезпеки через різке збільшення кількості загорянь на території України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ГСЧС, передає "ДС".

За даними Укргідрометцентру, в ці вихідні в південній частині, східних, центральних, Сумській, Чернігівській, Київській, Рівненській та Тернопільській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

У ГСЧС відзначають, що причинами масштабних пожеж в природних екосистемах часто є наслідки людської легковажності. Саме громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду, викидаючи недопалки на узбіччя доріг, залишаючи сміття в лісах або спалюючи його на присадибних ділянках.

Відзначається, що незважаючи на відносно жарку для вересня погоду, а також те, що пожежонебезпечний період в даний час знаходиться у своїй активній фазі — загроза виникнення загорянь може зростати.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування в природних екосистемах.

Нагадаємо, рятувальники заявили, що найчастіше пожежі в екосистемах виникають через людський фактор і закликають людей до відповідальності.

    Реклама на dsnews.ua