• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

В Україні показали нову армійську снайперську гвинтівку

Реклама на dsnews.ua
Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м.

У результаті глибокої модернізації існуючих зразків, в Україні розробили армійську гвинтівку підвищеної точності стрільби, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби ГК "Укроборонпром".

Відзначається, що зброя виготовлена за сучасною технологією і оснащене телескопічним прикладом.

"Гвинтівка призначена для ведення одиночного вогню з прицільною дальністю майже 1200 м. Початкова швидкість пострілу становить 870 м/с, а максимальна відстань польоту кулі - 2 км. Орієнтовний вага гвинтівки - лише 4,5 кг. Гучність звуку під час стрільби з глушником знижується до 26 дБ", - йдеться в повідомленні.

Цей зразок озброєння розробили і виготовили фахівці ДП "Укроборонсервіс", що входить до складу Концерну. У рамках модернізації легендарної гвинтівки Мосіна в конструкцію були внесені вагомі зміни, в результаті яких від старого зразка залишилися стовбур і затворный механізм. Модернізація здійснена за рахунок принципово нових і сучасних вітчизняних розробок, саме зброя виготовлена з українських складових, комплектується української оптикою.

Приклад і дерев'яна ложа замінені новою ложею, яка виготовлена з алюмінієвого сплаву, а також регульованим прикладом. Обойма була замінена на окремий магазин, з однорядним розташуванням патронів. Для установки глушника або дульного гальма-компенсатора на дульній частині ствола передбачена спеціальна різьблення.

Також гвинтівку оснастили Планкою Пікатіні - новинкою для української оборонної промисловості. Такий пристрій у складі зброї ставить її в один ряд з світовими аналогами.

Державне підприємство "Укроборонсервіс" - один з уповноважених державою спецекспортерів, який реалізує інтереси України у сфері експорту та імпорту продукції та послуг військово-технічного та спеціального призначення.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua