• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні стартувало ЗНО з фізики

Реклама на dsnews.ua
У четвер, 2 липня, учасники зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) будуть здавати тести з фізики

Тестування буде проходити в особливих умовах - з дотриманням протиепідемічних правил у зв'язку з введеним через коронавіруса карантином, передає "ДС".

Для проходження тесту з фізики зареєструвалися 28 110 осіб, для яких створено 1 926 аудиторій в 114 пунктах тестування. Враховуючи карантинні заходи, щоб уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, про допуск учасників розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50, повідомив УНІАН.

Вхід учасників у пункти проведення ЗНО буде дозволений при наявності таких документів:

  • оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серія (за наявності) та номер якого зазначені в сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники повинні самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред'явлення оригіналу Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів або електронної версії ID-карти в мобільному додатку "Дія" абітурієнт не буде допущений в пункт проведення ЗНО.

Процедура допуску в пункт тестування також передбачає проходження інших заходів, зокрема, кожен учасник ЗНО повинен: пройти термометрію (до тестування не допустять осіб з кашлем, нежиттю або температурою вище 37,3°C); бути в захисній масці, яка повинна закривати ніс і рот; дотримуватися правил соціального дистанціювання (в аудиторіях має бути до 15 учнів, а відстань між учасниками тестування має складати не менше 1,2 м).

У разі, якщо учасник прибудете в пункт тестування після 10:50, він не буде допущений до участі в ЗНО. Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

Раніше повідомлялося, що ЗНО з української мови здав 121 житель тимчасово непідконтрольної території Донецької області.

    Реклама на dsnews.ua