• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

В Україні посилять контроль карантину

Реклама на dsnews.ua
Національна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла ряд рішень щодо стримування поширення COVID-19

Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС".

"Сьогодні було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних норм", - повідомив чиновник.

Крім того, були розглянуті питання поліпшення дотримання карантинних норм під час міських, приміських та міжміських перевезень. Зокрема, планується збільшити кількість транспорту на маршрутах.

"Окремо розглянули питання щодо зміни графіку роботи державних установ, щоб звести в годину пік до мінімуму і зменшити навантаження на міський та міжміський транспорт, щоб зменшити можливе скупчення людей", - повідомив Ляшко.

За його словами, зараз погодні умови не дозволяють людям повною мірою дотримуватися епідемічні норми під час проїзду в транспорті.

"Стоїть спекотна погода, і якщо не дотримуватися норм, це значно погіршує використання тієї ж самої маски. Це призводить до того, що люди порушують соціальну дистанцію. Більше контактів і більше можливості інфікування", - резюмував Ляшко.

Нагадаємо, станом на 13 червня коронавірус за останню добу лабораторно підтвердили у 753 осіб, що є новим антирекордом. Всього в Україні 30 506 хворих.

    Реклама на dsnews.ua