• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

В українській армії за добу 91 особа захворіла на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

За минулу добу, 17 жовтня, в Збройних Силах України зафіксували 91 новий випадок захворювання на COVID-19, 13 пацієнтів померли

Про це йдеться в повідомленні командування Медичних сил ЗСУ, передає "ДС".

"На жаль, в Збройних силах України зафіксовано 13 летальний випадок викликаний захворюванням на гостру респіраторну хвороби COVID-19", — йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією, під час перебування у відпустці 28 вересня військовослужбовець звернувся до сімейного лікаря за місцем проживання. Лікувався амбулаторно, за медичною допомогою до лікувальних установ Міноборони не звертався. 4 жовтня за КТ легенів у Львові у нього була діагностована двостороння пневмонія. Продовжував лікуватися за місцем проживання. 10 жовтня в зв'язку з погіршенням стану здоров'я був госпіталізований в Жовківську ЦРЛ, де підтверджено діагноз двосторонньої пневмонії.

Для подальшого обстеження та лікування, в цей же день, реанімобілем хворий був евакуйований і госпіталізований у Військово-медичний клінічний центр Західного регіону з розміщенням в відділення реанімації та інтенсивної терапії. На момент надходження стан здоров'я було важке, в свідомості. Проведений експрес-тест дав позитивний результат. Також було здійснено відбір матеріалу для ПЛР-тестування.

"11 жовтня у пацієнта продовжувала прогресувати дихальна недостатність, він був переведений на ШВЛ. Незважаючи на проведену терапію, наростали ознаки дихальної недостатності, стан здоров'я погіршився і почалася інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату. Результати ПЛР тестування, підтвердили у померлого гостру респіраторну хворобу COVID-19, були отримані 17 жовтня. Військовослужбовець, за наявною інформацією, мав хронічні супутні захворювання ", — йдеться в повідомленні.

Всього ж впродовж минулої доби до ВСУ зареєстровано 91 новий випадок захворювання COVID-19.

З них в установах охорони здоров'я знаходиться 14 осіб, стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

Будинки під наглядом медичної служби знаходиться 77 осіб. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

В цілому станом на 10:00 неділі, 18 жовтня, в ЗСУ COVID-19 хворіє тисяча вісімдесят дві людини. Всього за час пандемії одужали 3 220 осіб.

В даний час на ізоляції (в тому числі самоізоляція) знаходиться 465 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби — 54 людини.

✍Епідемічна обстановка в Збройних Силах України. У Збройних Силах України тривають планові заходи щодо недопущення...

Gepostet von Командування Медичних сил Збройних Сил України am Sonntag, 18. Oktober 2020

Нагадаємо, в Україні за останню добу, 17 жовтня, від COVID-19 померли 90 осіб, виявили 5231 новий випадок зараження, одужали 1 264 людини.

    Реклама на dsnews.ua