• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

В Україну прибули близько 30 тисяч хасидів на святкування єврейського Нового року

Реклама на dsnews.ua
В Україну на святкування Нового року за Іудейським календарем Рош ха-Шана в Умань прибутку 28 тис. паломників-хасидів

Про це повідомила прес-служба ДПСУ, передає "ДС.

"В цілому співробітники Держприкордонслужби у пунктах пропуску на державному кордоні вже оформили майже 28 тис. паломників", - йдеться в повідомленні.

В прикордонній службі відзначили, що щороку на святкування єврейського Нового року Рош Ха-Шана в Україну прибувають кілька десятків тисяч хасидів-паломників, які відвідують місто Умань Черкаської області.

Цьогорічне свято припав на період з 9 по 11 вересня.

Як зазначається, більше організованих груп хасидів, а саме понад 10 тис. осіб, приїхало 6 вересня. Їх оформлення прикордонники здійснювали в основному в аеропортах "Бориспіль", "Жуляни", "Львів" та "Одеса", а також в пунктах пропуску на кордоні з Польщею, Румунією і Словаччиною.

У прес-службі відомства зазначили, що Держприкордонслужба заздалегідь відпрацювала комплекс заходів щодо зустрічі організованих груп хасидів.

"Проведені спеціальні тренінги для інспекторів прикордонної служби з питань ознак підробки паспортних документів та ідентифікації осіб, опрацьовано порядок отримання попередньої інформації про прибуття груп і організовано здійснення прикордонного контролю на окремих смугах руху, збільшено кількість робочих місць і прикордонних нарядів", - зазначили прикордонники.

    Реклама на dsnews.ua