• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

В Україну повернулися двоє моряків, заарештовані в Лівії за контрабанду

Реклама на dsnews.ua
Двоє українських моряків - членів екіпажу судна Captain Khayyam, заарештованого в березні в Лівії за підозрою в контрабанді нафтопродуктів, сьогодні повернулися в Україну

Як передає "ДС", про це повідомляє "Укрінформ".

"Завдяки комплексним заходам МЗС і Посольства України в Туніській Республіці 28 грудня 2016 року забезпечено повернення на Батьківщину двох громадян України - членів екіпажу судна, яке у березні було заарештовано в місті Місурата (Держава Лівія)", - йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби українського МЗС.

Нагадуємо, в середині лютого берегова охорона Лівії затримала в територіальних водах судно Captain Khayyam, яке йшло під прапором Сьєрра-Леоне, серед членів екіпажу якого було п'ять громадян України, а також громадяни Туреччини та Азербайджану. 4 березня Департамент консульської служби МЗС повідомив, що члени екіпажу судна заарештовано за підозрою в контрабанді нафтопродуктів та знаходяться під вартою в одному з лівійських пенітенціарних установ, що знаходяться під контролем офіційної влади р. Тріполі.

    Реклама на dsnews.ua