• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

В Україні набули чинності зміни до Правил дорожнього руху: подробиці

Реклама на dsnews.ua

Зміни до Правил дорожнього руху для водіїв і пасажирів, пішоходів та велосипедистів, які раніше були узгоджені Кабінетом міністрів України, набули чинності

Про це напередодні, 24 листопада, повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, інформує "ДС".

Зокрема, він зазначив, що водії та пасажири таксі, а також інструктори з водіння в населеному пункті й за його межами повинні бути пристебнуті. У звʼязку із цим таксисти зобовʼязані забезпечити наявність ременів безпеки як на передньому, так і на задньому сидінні.

"Не пристібатися в населеному пункті тепер дозволяється тільки водіям та пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів", — написав Білошицький на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, зміни в ПДР стосуються і вигляду номерних знаків — заборонено змінювати їхні розміри, форму, позначення, колір і розміщення, наносити на них додаткові позначення або закривати їх. Номерні знаки повинні бути чистими та достатньо освітленими.

За новими правилами, велосипедистам дозволено рух смугою для маршрутних транспортних засобів, а пішоходи обовʼязково повинні використовувати світловідбивні елементи в темний час доби й в умовах недостатньої видимості.

Як повідомляла "ДС", на минулому тижні система автоматичної автофіксації порушень Правил дорожнього руху почала реєструвати порушення, скоєні власниками автомобілів на номерах іноземної реєстрації — "євроблях".

    Реклама на dsnews.ua