• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

В Україні запустять інтерактивну карту ДТП

Міністерство внутрішніх справ і Міністерство інфраструктури розробляють інтерактивну карту, на якій будуть вказані всі дорожньо-транспортні пригоди

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко під час форуму "Україна 30. Безпека держави", повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Дуже важливий фактор, який ми зараз розробляємо з Мінінфраструктури — це питання точної статистики по ДТП. Можу повідомити, що ми готуємо інтерактивну карту України, на якій будуть відмічатися усі ДТП. Наприклад, сталося якесь ДТП, з загиблими або травмованими, — і буде інтерактивна карта, яка буде доступна всім і де буде повністю статистика по кожному ДТП", — заявив Геращенко.

Він нагадав, що з 1991 року по кінець 2020 року на дорогах України загинуло 177 636 чоловік, і кожен день ця цифра змінюється. Зокрема, в минулому році на дорогах України загинуло 3554 людини.

Окремо він повідомив, що правоохоронці затримали в минулому році 127 000 осіб, які сіли за кермо в стані спʼяніння, і з них близько 9 тисяч сіли за кермо в такому стані повторно, а ще близько 7 тисяч — сідали такими за кермо в третій раз.

Геращенко нагадав, що в лютому був прийнятий закон про посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху, який вже почав діяти.

Як повідомляла "ДС", до кінця поточного року на дорогах України планується встановити близько 400 камер фіксації ПДР, а до 2024 року їх число має досягти 1,5 тисяч.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua