• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В "Укрзалізниці" представили стратегію розвитку до 2021 року

Реклама на dsnews.ua
В. о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов під час круглого столу з учасниками транспортного ринку щодо стратегії розвитку компанії представив програму розвитку УЗ на 2017-2021 роки

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Зокрема, Кравцов визначив п'ять головних стратегічних цілей розвитку УЗ, серед яких підвищення ефективності корпоративного управління, підвищення економічної ефективності компанії і фінансової стабільності, розвиток якісних вантажних перевезень по території України, а також підвищення привабливості компанії для співробітників і партнерів.

Кравцов зазначив, що корпоративна реформа є ключовим моментом для забезпечення ефективного управління компанією, і вже на цьому тижні буде проведено тендер на залучення консультанта з числа провідних міжнародних компаній, який допоможе реалізувати реформу для УЗ.

"Цей процес відбувається з тісною співпрацею з ЄБРР і Кабінетом міністрів України. Я сподіваюся, що буде відповідне рішення уряду протягом наступних кількох тижнів створення координаційного центру з корпоративної реформи УЗ", - зауважив Кравцов.

Крім того, відповідно до стратегії розвитку "Укрзалізниці" до 2021 року планується 5,9 млрд доларів капітальних інвестицій, з яких 4 млрд доларів піде на оновлення рухомого складу, зокрема модернізацію і придбання нового.

"Щоб оновити залізничний рухомий склад та інфраструктуру, необхідно залучати інвестиції на рівні близько 1 млрд доларів на рік", - додав в. о. голови "Укрзалізниці". Також Кравцов повідомив, що вперше компанія готова обговорювати фінансовий план з бізнесом, а не тільки з владою.

"Ми відкриті для бізнесу в тих напрямках, де здійснюємо модернізацію і капітальні інвестиції. Сподіваємося знайти консенсус. Готові відкрито показати, куди будемо вкладати кошти від індексації тарифів на вантажні перевезення. Готові і надалі абсолютно відкрито обговорювати наші витрати, йти на активний діалог. Нам нічого приховувати, є три напрямки інвестицій: інфраструктура, персонал, вагони і тяговий рухомий склад. Ми готові працювати спільно з ринком", - заявив Кравцов.

    Реклама на dsnews.ua