• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

В Угорщині 13 українців потрапили у в'язницю за контрабанду

Реклама на dsnews.ua
Терміни українцям дали різні: від 2 до 9 років

В Угорщині суд міста Ниредьхаза засудив 13 громадян України до позбавлення волі строком від двох до дев'яти років за контрабанду. Про це повідомив директор департаменту Закарпатської ОДА Ярослав Галас, передає "ДС" з посиланням на "112 канал".

Слідство по українцям, які налагодили канал контрабанди, йшло з 2010-го року.

У той же час Галас повідомив, що через законодавчої колізії українців за контрабанду можуть засуджувати за кордоном, а українські суди не можуть засуджувати іноземців за аналогічний злочин.

"В принципі, в чому там суть, контрабанда це для Закарпаття дійсно одна з гарячих тем у всі часи. Принципово, такий нюанс, що там угорці можуть засудити наших контрабандистів, а ми, Україна, не можемо їх засудити, притягнути до кримінальної відповідальності, оскільки у нас контрабанда декриміналізована. Це в часи Януковича було прийнято таке рішення", - повідомив Галас.

За його словами, зараз законопроект про криміналізацію контрабанди знаходиться у Верховній Раді.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 10 грудня 2015 року у Франції затримали 10 громадян України за підозрою в контрабанді наркотиків з Колумбії. За наявною інформацією, 10 українців є моряками, які намагалися здійснити контрабанду більше 2 тонн наркотиків з Колумбії, які були заховані в трюмі судна Carib Palm.

    Реклама на dsnews.ua