• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

В Європі масово торгують фальшивими довідками про коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Європол виявив факти продажу підроблених сертифікатів про відсутність коронавірусу у пасажирів літаків

Про це повідомила пресслужба Європолу 1 лютого, інформує "ДС".

Випадки поширення підроблених сертифікатів були виявлені в аеропорту Шарля де Голля в Парижі, у Великій Британії шахраї продавали підроблені довідки про коронавірус за 100 фунтів стерлінгів. Також в Іспанії був затриманий шахрай, який за 40 євро продавав довідки та документи.

"Європол отримав додаткову інформацію про можливе використання мобільного застосунку організованою злочинною групою Rathkeale Rovers, яке дозволяє членам організованої злочинної групи вручну фальсифікувати результати тестів. Завдяки поширеним доступним технологічним засобам у вигляді високоякісних принтерів і різного програмного забезпечення шахраї можуть створювати високоякісні підроблені документи", — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що розробник антикоронавірусної вакцини Moderna Inc. постраждав від хакерських атак. Також були зафіксовані випадки продажу нелегальних вакцин від коронавірусу.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що поліція має звернути увагу на діяльність інтернет-ресурсів, які продають підроблені довідки про проходження ПЛР-тестування на COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua