• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У ЮНІСЕФ занепокоїлися через безпеку шкіл на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликає пришвидшити впровадження Декларації про безпеку шкіл в Україні

Про це йдеться у заяві ЮНІСЕФ, яку цитує "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Через конфлікт на сході, що триває вже сьомий рік, діти та вчителі в 3500 закладах освіти майже щодня стикаються з небезпеками, які загрожують їхньому життю і добробуту", – заявили в організації.

За даними ЮНІСЕФ, понад 750 шкіл і дитячих садків були пошкоджені або зруйновані з початку бойових дій на Донбасі. Багатьом іншим закладам освіти доводилось зупиняти навчальний процес через бойові дії. Майже 400 тисяч дітей ходять до шкіл, розташованих поблизу лінії розмежування, де їхньому життю загрожують обстріли та міни.

В організації заявили, що протягом попереднього навчального року зареєстрували 19 атак на школи. Під час одного із інцидентів 17-річну дівчину поранило осколками на шкільному подвір’ї.

У листопаді 2019 року Україна стала сотою країною, яка підписала Декларацію про безпеку шкіл, і взяла на себе зобов’язання вжити конкретних заходів для захисту учнів та освітян.

Як писала "ДС", Німеччина вирішила додатково спрямувати 2 млн євро коштів ЮНІСЕФ для підтримки мешканців сходу України, які потерпають від пандемії COVID-19 і військових дій.

    Реклама на dsnews.ua