• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Вакцинація проти COVID-19 через "Дію" стартує вже 15 травня: деталі

Вакцинація українців, які записалися на щеплення через портал або додаток "Дія", почнеться вже у ці вихідні. Всі бажаючі зможуть отримати щеплення в порядку живої черги протягом 15-16 травня

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів премʼєр-міністр Денис Шмигаль під час виїзного засідання уряду в Чернігівській області, передає "ДС".

"Протягом суботи і неділі всі громадяни, які зареєструвалися через "Дія", зможуть отримати вакцину у порядку живої черги. Всі, хто записався, вже на цих вихідних можуть звертатися у кабінети щеплення", — сказав він.

Як пояснив премʼєр, на вихідних в Україні спостерігається зменшення інтенсивності вакцинації від коронавірусу, тому уряд вирішив на вихідних вакцинувати всіх охочих. Однак щеплення не робитимуть вакцинами, отриманими від COVAX.

"Починаємо такі процеси в суботу-неділю в кабінетах щеплення. В суботу-неділю у нас є незадіяні потужності в кабінетах щеплення… Це вакцини за межами ініціативи COVAX. Партії за COVAX використовуються виключно за національним планом, це вимога ініціативи. Вакцини, які придбала держава, будуть використані на вакцинацію всіх охочих", — заявив Шмигаль.

Глава уряду додав, що наразі в Україні є змога вакцинувати по 400 тисяч громадян, якщо задіяти всі відкриті сьогодні кабінети щеплення.

Нагадаємо, за минулу добу, 11 травня, щеплення проти коронавірусу в Україні отримали 18 264 особи, це на 16 070 більше, ніж напередодні. Станом на ранок 12 травня щеплено 882 619 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua