• USD 39.8
  • GBP 49

Велосипедистка Старікова принесла Україні ще одне "срібло" на Олімпіаді

Українська велосипедистка Олена Старікова здобула срібну медаль у спринту з велотреку на Олімпіаді в Токіо

Українка поступилася у фіналі спринту велотреку, посівши друге місце, передає "ДС".

У фіналі Старікова билася за "золото" з канадською велосипедисткою Келсі Мітчелл, але поступилася їй у двох заїздах. У першому заїзді українка поступилася 0.061 секунди, а в другому — 0.064.

Бронзову медаль у спринті завоювала представниця Гонконгу Вай Цзе Лі, яку перемогла в півфіналі Старікова.

Це перша медаль для України у велотреку на нинішній Олімпіаді.

Ця медаль стала для України 19-ю на цьогорічних Олімпійських іграх — наші спортсмени завоювали 1 "золото", 6 срібних медалей і 12 "бронз". Україна посідає 43 місце в медальному заліку Олімпіади-2020 (з пріоритетом золотих і срібних медалей), але 14 місце за загальною кількістю отриманих медалей.

Відзначимо, сьогодні триває останній день Олімпійських ігор-2020 у Токіо.

Редактор: Віктор Костенко