• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Весняний призов громадян України в армію завершений, - Міноборони

Реклама на dsnews.ua

В Україні в армію пішли понад 16 тисяч осіб

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони, передає "ДС".

"В Україні завершено черговий призов громадян України на строкову військову службу, який був проведений протягом травня — липня 2020 року", — наголошується в повідомленні.

Як повідомили в Головному управлінні персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, призовними комісіями і військовими комісаріатами планове завдання виконано на 100%. Призвано і відправлено у війська (сили) всього 16 460 осіб, з них: Збройні Сили України — 9 000 осіб; Національну гвардію України — 5 460 осіб; Державну спеціальну службу транспорту — 700 осіб; Державну прикордонну службу України — 1 300 осіб.

Всім призовникам перед відправкою у війська з допомогою місцевих державних адміністрацій проводилися тести на виявлення коронавирусной інфекції.

Виникнення хвороби серед призовників і молодого поповнення, яке надійшло на комплектування військових частин, не допущено.

Особливістю чергового призову стала відправлення до військових частин призовників 18-19 років тільки за їх власним бажанням (за відповідними заявами) і можливість надання відстрочок від призову на строкову військову службу випускників навчальних закладів цього року, які бажають навчатися для здобуття наступного вищого рівня освіти.

Нагадаємо, за даними Генерального штабу Збройних сил України, зараз чисельність армії — близько 250 тис. чоловік.

    Реклама на dsnews.ua