• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Від COVID-19 помер гендиректор КБ "Південне"

Реклама на dsnews.ua

Помер один з найбільш досвідчених фахівців аерокосмічної галузі, генеральний директор конструкторського бюро "Південне" Олександр Дегтярев, який хворів на COVID-19

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента України, передає "ДС".

"Зловісний ковід забрав ще одного українця – Олександра Дегтярева, генерального директора КБ "Південне"… Він – один з найбільш досвідчених фахівців нашої аерокосмічної галузі. Він розумів на сто відсотків, як важливо інтегрувати Україну до глобальної роботи з розширення можливостей людства в космосі", — йдеться у повідомленні.

Також в ОП запевнили, що "наша держава обовʼязково відновить весь свій потенціал".

Зазначимо, 31 жовтня Дегтярову виповнилося 69 років.

Довідка: з 1975 року він працював в КБ "Південне". Пройшов шлях від інженера до генерального конструктора (2010 — 2016 рр.) — гендиректора ДП "Конструкторське бюро" Південне "ім. М.К. Янгеля" (з 2018 року).

Нагороджений орденами "За заслуги" III і II ступенів (2002, 2011), медалями Федерації космонавтики СРСР імені академіка М.К. Янгеля та імені академіка Н.А. Пилюгіна, більше 20 медалями Федерації космонавтики СРСР, Росії, України та інших відомств і органів ракетно-космічної сфери.

"Почесний працівник космічної галузі України" (2001), заслужений машинобудівник України (2004). Лауреат Державної премії України (2009), лауреат "Золотої медалі В.Ф. Уткіна" Російської Федерації (2011).

Нагадаємо, раніше від наслідків коронавірусної хвороби помер новообраний мер Конотопа Олександр Луговий та мер Борисполя Анатолій Федорчук.

    Реклама на dsnews.ua