• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Королева вікторія і зірки українського шоу-бізнесу підтримали паралімпійців на "Форумі видавців"

Реклама на dsnews.ua
У ці вихідні в рамках Форуму видавців у Львові українська телеведуча, фітнес-тренер, блогер Вікторія Королева на своєму благодійному вечорі представила українську книгу "Всюди Королева" про авторській методиці спортивної

"Якщо ми говоримо про презентації російськомовного варіанта моєї книжки, то це повинен бути тільки Львів, культурна столиця України і Форум видавців. Я вважаю, що в світі книги - це дуже важлива подія, яка мені як письменниці неможливо було пропустити. Сподіваюся, що в нашій країні буде розвиватися книжкова справа і люди будуть більше читати і отримувати більше знань від книг. Я представила український варіант саме тут і ще раз підтримала наших паралімпійців. Тому, що вони, маючи обмежені можливості, завжди зберігають стійкість духу і впевненість у собі. Вдячна всім, хто прийшов до нас на презентацію", - каже Вікторія Королева.

Для гостей співав відомий галицький співак та фіналіст "Голосу країни" Назар Савко, вечір прикрасила безсмертна пісня Івасюка - "Червона рута".

"Музика і спорт у мене завжди були пов'язані. Ви бачите, що зараз всі компьютеризируется і змушує нас вести малорухливий спосіб життя. Зручно читати книги про спорт, адже мені здається, так краще доноситься інформація, очі краще сприймають. Я радий підтримати таку акцію, адже я знаю, що кошти виручені за книгу будуть спрямовані нашим паралімпійцям. Це робота відповідальна і корисна ", - каже львівський співак та композитор Назар Савко.

На вечорі зіркові гості відзначали, що паралімпійці їх мотивують власним прикладом, проте спортсмени мають свою мотивацію.

"Спорт - це подолання себе. Свої перемоги я сприймаю, як добре виконану роботу. Якщо навіть ти здобуваєш нижче місце на змаганнях, ніж ти очікував, то це тебе ще більше мотивує. Хочу сказати, що написати таку книгу про спорт і допомагати нашої збірної - це дуже велика справа. Коли ти читаєш книгу, то інформація по-іншому сприймається, ніж телебачення. Книга завжди у тебе під рукою і ти можеш її перечитувати ще і ще раз ", - розповідає чемпіон з фехтування на візках Антон Дацко.

При написанні книги автор неодноразово брала інтерв'ю в українських паралімпійців і зняла фільм про їх тренуваннях, спортивного життя і виступах на Паралімпіадах.
Гості могли придбати книгу під час презентації. Всі зібрані кошти в цей вечір від продажу були передані в Національний комітет спорту інвалідів України.

Нагадаємо, що на початку літа автор представила російський варіант книги "Завжди Королева" у Києві в Музеї Шевченка.

    Реклама на dsnews.ua