• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Винна дипломатія: в Україні вперше пройде Wines of Portugal Grand Tasting 2021

3 червня 2021 року в КВЦ "Парковий" відбудеться кругова дегустація португальських вин Wines of Portugal Grand Tasting 2021, яка збере понад 250 професіоналів винного сектора, представників HoReCa, ЗМІ, інфлуенсеров і любителів вина

Реклама на dsnews.ua

Це буде перша велика подія в Україні, що присвячена португальському виноробству. З Португалії в Україну приїдуть 29 виноробних господарств, щоб особисто показати свою продукцію і представити її винному комʼюніті.

У програмі великої кругової дегустації — майстер-клас від Wines of Portugal Academy, в рамках якого офіційний винний викладач розповість гостям про особливості та унікальність португальських автохтонних сортів винограду, вплив клімату, ґрунтів, майстерність блендингу та інших факторів, що роблять португальські вина по-справжньому унікальними.

Відвідати Wines of Portugal Grand Tasting 2021 можна за попередньою реєстрацією за посиланням. Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційних сторінках бренду Wines of Portugal Україна в Facebook й Instagram.

У 2021 році в рамках річного плану просування іміджу Португалії, як країни, що займає провідні позиції на винній карті світу, організацією заходів в Україні займається компанія Wine Events Agency, представляючи інтереси Wines of Portugal, в особі ViniPortugal, офіційної Асоціації Португальського виноробного сектору.

Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення.

Відзначимо, що у рамках всеукраїнської кампанії, спрямованої на знайомство українських експертів з винним ринком Португалії, навесні цього року в Києві вже відбулися кілька освітньо-дегустаційних заходів Wines of Portugal Academy. Судячи з того, що охочих відвідати семінари-дегустації виявилося набагато більше, ніж організатори можуть прийняти, можна сміливо заявити про те, що українцям дуже цікавий такий формат подій, де можна не тільки відчути різноманітність португальських вин, а й отримати нові знання і зануритися в винну культуру країни.

Як відомо, Португалія займає провідні позиції на винній карті світу. Вона входить в десятку країн-лідерів виробників вина і займає 11-е місце з експорту винної продукції, виробляючи 2,6% світового ринку вина. У 2020 році обсяги виробництва склали 6,3 мільйона гектолітрів вина.

Причина успіху індустрії криється в використанні більш ніж 250-ти автохтонних сортів винограду, унікальності ґрунтів, особливості клімату: 220 сонячних днів в році, вплив Середземного моря й Атлантичного океану — і майстерності виноробів, які вважаються неперевершеними майстрами блендінга.

У 2021 році Португалія визначила Україну одним з найбільш перспективних ринків, де інтерес до португальських вин з кожним роком стабільно зростає. За словами Федеріко Фалькао, президента Асоціації Португальського виноробного сектору ViniPortugal, у 2020 році експорт їх вин в Україну виріс на 52% у порівнянні з 2019 роком, і за прогнозами експертів до 2023 цей показник підніметься до 117%.

Довідка. ViniPortugal — офіційна асоціація Португальського виноробного сектору, яка відповідає за просування португальських вин в світі. Бренд підтримує європейську кампанію WINE in MODERATION через ініціативу "A Copo" ("келих вина"), яка сприяє відповідальному споживанню.

    Реклама на dsnews.ua