• GBP 50.4

У Львові "Шахтар" у меншості переміг "Брагу" у Лізі Європи

У Львові в рамках другого туру Ліги Європи донецький "Шахтар" зіграв з португальською "Брагою"

Як передає "ДС", матч завершився з рахунком 2:0 на користь "Шахтаря".

На 5-й хвилині "Шахтар" вийшов вперед. Степаненко з близької відстані розстріляв голкіпера Браги після розіграшу кутового.

У другому таймі "Шахтар" залишився в меншості. На 47-й хвилині Фред отримав другу жовту картку.

Однак підопічні Фонсеки зуміли забити другий м'яч. На 56-й хвилині Коваленко, опинившись першим на підборі, після рикошету від гравця "Браги", з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у ворота суперника.

"Шахтар" - "Брага" 2:0

Голи: Степаненко, 5, Коваленко, 56

"Шахтар": Пятов - Бутко, Кучер, Ордець, Ізмаїл - Фред, Степаненко - Марлос (Тайсон, 74), Коваленко (Малишев, 90+2), Бернард - Феррейра (Дентіньо, 85)

"Брага": Марафону - Байа, Жорж, Росич, Гойяно - Вукчевіч, Мауро, Сантуш (Бакич, 67) - Орта (Стоилькович, 57), Хассан, Едуарду (Мартінес, 67)

Попередження: Фред, Степаненко, Кучер - Вукчевіч, Сантуш, Стоилькович

Зазначимо, що у другому матчі групи Н бельгійський "Гент" виграв у турецького "Коньяспор" з рахунком 2:0.