• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

ВООЗ припускає, що пандемія коронавірусу в 2021 році буде протікати ще важче

Реклама на dsnews.ua

Директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій Майк Райан вважає, що другий рік пандемії коронавірусної хвороби може виявитися важче першого

Про це Райан заявив в ході онлайн-брифінгу в середу, 13 січня, передає "ДС".

"Ми вступаємо в другий рік пандемії, він може бути важче, враховуючи динаміку передачі вірусу і деякі проблеми, які ми спостерігаємо", — сказав Райан.

За словами представника ВООЗ, в Північній півкулі, зокрема в Європі і Північній Америці, фахівці спостерігали "ідеальний сезонний шторм — холод, люди заходять усередину приміщень, посилюється змішання і плюс поєднання чинників, що спровокували зростання передачі (коронавірусу — "ДС") у багатьох країнах".

У свою чергу технічний керівник програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій Марія Ван Керкхове додала, що після новорічних свят в ряді країн ситуація з Covid-19 значно погіршиться, перш ніж криза почне спадати.

Як повідомляла "ДС", десять експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я прибули в китайське місто Ухань, щоб займатися вивченням походження коронавірусної інфекції COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua