• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ВООЗ прогнозує в Україні до дев'яти тисяч випадків зараження COVID-19 щодня

Реклама на dsnews.ua

До кінця поточного року в Україні щодня виявлятимуть 7-9 тисяч нових випадків зараження на коронавірус

Про це заявив керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоровʼя в Україні Ярно Хабіхт, інформує "ДС".

"Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від семи до девʼяти тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі", — сказав Хабіхт в інтервʼю "Суспільному.".

За його словами, так відбувається у всіх країнах, адже "хворобу поки не викорінили".

"В Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах. Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні звʼязки: сімʼя, клас в школі, працівники одного відділу), до якого йде багато країн Європи. З наших досліджень ми знаємо, що лише кожна четверта особа регулярно миє руки. Також бачимо, що кожна третя особа не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи", — наголосив керівник офісу ВООЗ в Україні.

На запитання, як, за його прогнозом, до кінця року буде зростати кількість випадків захворювання, Хабіхт відповів: "Важко давати якусь оцінку. Але якщо в грудні ми почнемо фіксувати більше ніж 9 тисяч випадків за день, то я буду трохи більше стурбований".

Як писала "ДС", станом на ранок 1 жовтня в Україні зафіксовано 213 028 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 4 193 летальних, 94 398 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 4 069 нових випадків, це стало черговим антирекордом.

    Реклама на dsnews.ua