• USD 39.2

Вперше в історії: українські гімнастки на чемпіонаті Європи зайняли перше місце в командному багатоборстві

Жіноча збірна України виграла золоті медалі чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві

Про це йдеться у повідомленні Укрінформ, передає "ДС".

Українки стали переможницями континентальної першості в турецькому Мармарисі вперше в історії. Збірну України представляли: Анастасія Мотакі, Ангеліна Радивілова, Діана Варінська, Єлизавета Губарєва й Анастасія Бачинська.

Українки набрали 154,663 бала. Срібло дісталося збірній Румунії (154,496), яка поступилася Україні всього 0,167 бала. Бронза у команди Угорщини (151,597).

Наші юніорки виграли срібні нагороди в командному багатоборстві. А в особистій першості серед юніорок українка Даніела Батрона виграла "бронзу".