• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Вперше за 10 років на даху Інституту серця в Києві приземлився вертоліт з пацієнтом

Реклама на dsnews.ua
17 вересня вертоліт Держнс України здійснив посадку на даху столичного Інституту серця, на борту знаходилася 8-річна Поліна з Маріуполя, в якої важка хвороба серця, що вимагає негайного лікування

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства, передає "ДС".

За словами директора Інституту серця, лікаря-кардіохірурга Бориса Тодурова, на вертолітний майданчик закладу вперше за десять років здійснена посадка авіаційної техніки з важкої пацієнткою на борту.

"Дуже багато часу йде на те, щоб перевезти в наш інститут тяжкохворих пацієнтів наземним транспортом. Завдяки можливості використовувати авіацію і завдяки тому, що є така техніка у нас в Україні - ми можемо врятувати безліч життів, для яких час має вирішальне значення", - зазначив Тодуров.

Сегодня впервые за всю историю Украинской медицины санитарный вертолет с пациентом сел на крышу Института Сердца. В спасении 8-ми летней девочки участвуют множество людей и организаций. Так и должно быть, государство должно обеспечить медицинскую помощь любому пациенту не смотря на расходы. Экономия средств, о которой в последнее время так много говорят, никогда не позволит развивать современную высокотехнологичную медицину. Спасибо всем, кто принял участие в сегодняшнем перелете.

Gepostet von Борис Тодуров Официальная страница am Sonntag, 17. September 2017

У Держнс додали, що зараз стан дівчинки важкий, вона знаходиться в комі. "Поки рано прогнозувати, як складеться її доля. Однак той факт, що за десять років вдалося змінити спосіб перевезення пацієнтів в Інститут серця в Києві за допомогою авіаційної техніки, що дасть можливість лікарям врятувати більшу кількість життів", - сказано в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua