• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Аж до теракту: Тимчук попередив про можливі провокації у Донецьку 31 березня

Реклама на dsnews.ua
31 березня, в день, коли Україна буде обирати президента, в окупованому Донецьку готується масштабна провокація

Про це йдеться в повідомленні групи "Інформаційне опір", очолюваної нардепом Дмитром Тымчуком, передає "ДС".

"Мегапровокация під назвою "орден Іуди", за задумом організаторів, повинна зібрати до 100 тис. мирних учасників. Акція щедро фінансується за рахунок російських платників податків. Так званий орден планують "вручити Порошенко", а для виготовлення самого ордена оголошено збір від осколків снарядів, якими "Хунта обстрілює мирних жителів Донбасу", - йдеться в повідомленні.

За його словами, окупанти хочуть зігнати 100 тисяч людей на площу Леніна в Донецьку, при тому, що площа фізично не може вмістити таку кількість людей.

"Буде організовано підвезення автобусами. "Домальовувати" натовп будуть численні російські пропагандисти. Існує навіть схема розміщення людей по містам на площі. Під час акції планується на камери "міжнародних журналістів" з РФ розповісти про "геноцид по відношенню до жителів Донбасу" з боку Порошенка і символічно "подарувати" йому - орден чи медаль Іуди". Апогеєм стане запуск 100 тисяч куль, розфарбованих у кольори прапора РФ", - уточнив експерт.

За його даними, велика ймовірність того, що під час масової акції 31 березня відбудуться провокації.

"Наприклад, вибух з великою кількістю жертв, барвисто задокументований російськими пропагандистами і надалі піднесене як "Порошенко вирішив покарати нескорений народ Донбасу", щоб відвернути увагу від результатів виборів і почати фальсифікацію", - зазначив Тимчук.

"Провокації можуть стати приводом для повноцінного російського вторгнення на територію України", - підкреслив він.

    Реклама на dsnews.ua