• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Ворожий снайпер обстріляв автомобіль ОБСЄ у Мар'їнці

Реклама на dsnews.ua
При обстрілі представники СММ не постраждали, їх життю вже нічого не загрожує

У суботу, 16 січня, в Мар'їнці, під Донецьком, снайпер бойовиків обстріляв автомобіль патруля місії ОБСЄ, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-центр штабу АТО в Facebook.

Відзначається, що в Мар'їнці, де вже більше півроку немає газу, сьогодні ведуться відновлювальні роботи з ремонту пошкодженого газопроводу. Представники місії СММ ОБСЄ були у складі патруля, в який входили офіцери української сторони СЦКК, сапери Держнс і військовослужбовці цивільно-військового співробітництва. Головним завданням патруля було забезпечити безпеку цивільного персоналу, який виконував ремонтні роботи.

При обстрілі представники СММ не постраждали, їх життю вже нічого не загрожує, однак автомобіль пошкоджений.

Спостерігачами української сторони СЦКК неодноразово зазначалося, що обстріл з боку бойовиків здійснюються для того, щоб затягнути процес відновлення інфраструктури на території, що знаходиться під контролем української влади.

"Українська сторона СЦКК зазначає, що в нашому складі була створена група контролю і координації відновлювальних робіт, яка займається суто питаннями відновлення інфраструктури Донбасу, але неприпустимо, щоб люди працювали під обстрілом", - йдеться в повідомленні.

У штабі констатували, що російська сторона СЦКК в даний час не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків навіть під час проведення відновлювальних робіт електромереж, водопроводів, газопроводів на визначених у Мінську пріоритетних ділянках.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua