• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Всі відділення "Укрпошти" відновили роботу за звичайним графіком

З 1 червня всі відділення" Укрпошти" по всій Україні відновили свою роботу за стандартним графіком, який був до початку карантину
Відділення" Укрпошти" відновили свою роботу за стандартним графіком. Фото: Shutterstock
Відділення" Укрпошти" відновили свою роботу за стандартним графіком. Фото: Shutterstock
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у прес-службі компанії, передає "ДС".

"У всіх відділеннях і надалі будуть діяти ті ж правила обслуговування і дотримання посилених санітарних норм, що і раніше: клієнти та працівники повинні мати засоби особистого захисту, користуватися антисептиком і зберігати дистанцію", - йдеться в повідомленні.

До 3 червня залишаються безкоштовними послуги переадресації та зберігання поштових відправлень, після чого будуть розраховуватися за стандартним тарифом. Всі рекомендовані відправлення листоноші будуть вручати особисто. Відновлено також плата за доставку грошових переказів "З карти додому".

Зазначається, що "Укрпошта" зберігає можливість обслуговування на дому через листонош компанії: отримати пенсію і соціальні виплати, оплатити комунальні платежі, замовити ліки, оформити передплату, щоб отримати поштовий переказ "З карти додому", замовити продукти та інші товари широкого споживання, купити товари з інтернет-магазинів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 18 березня деякі з відділень "Укрпошти" у зв'язку з обмеженнями транспортного сполучення частково скоротили графіки роботи.

Як повідомляла "ДС", у парламенті пройшов перше читання законопроект, який надає "Укрпошті" можливість здійснювати банківські операції.

    Реклама на dsnews.ua